powrót do wyboru
Filozofią działania Grupy Doradców Marketingowych jest dostarczanie partnerom w biznesie profesjonalnych usług w zakresie organizacji wydarzeń firmowych, konferencji oraz wyjazdów integracyjnych w kraju i za granicą.

“Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą łatwością jak z własnej.”

Henry Ford

oferta

Projektowanie wydarzeń


Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz szerokich kontaktach ze swoimi kooperantami firma GDM zorganizuje dla Państwa spotkanie, konwent, konferencję, koncert lub bal. Może to być wyszukana forma podziękowania za wspólną pracę, okazja do podsumowania wyników lub też okazja na przedstawienie planów Państwa firmy w specjalnych okolicznościach.

concierge

artyści

bankiety

ceremonie

usługi

uroczystości

koncerty

bankiety

pokazy mody

gale

catering

Imprezy integracyjne


gry miejskie

pokazy i przysposobienie

reintegracja

relacje na żywo

spotkania motywacyjne

kursy

szkolenia

imprezy tematyczne

konferencje

sesje zdjęciowe

współpraca

Siła GDM opiera się głównie na wieloletnim doświadczeniu współpracujących ze sobą specjalistów, a przede wszystkim na kontaktach o charakterze biznesowym zdobytych i pielęgnowanych w trakcie realizacji kolejnych projektów specjalnych.

PROJEKTOWANIE

INTERPRETUJEMY POTRZEBY
PLANOWANIE

MYŚLIMY PRAKTYCZNIE
ORGANIZACJA

TWORZYMY SYSTEMATYCZNIE
PRODUKCJA

KREUJEMY ZACHWYT

dodatkowa działalność

Prezenty korporacyjne


Z niezwykłą przyjemnością szukamy unikalnych rozwiązań, doradzamy i komponujemy tak aby dopełnić wartości i potrzeby biznesowe.

“Wszys­cy mu­simy, chcąc uczy­nić rzeczy­wis­tość znośną, ut­rzy­mać w so­bie kil­ka drob­nych szaleństw.”

Marcel Proust

Charytatywnie


09/02/2017

WSPIERAMY

Od wielu lat wspólnie z Klubem Rotary Kraków organizujemy w Auli AGH koncerty charytatywne dla dzieci z Domu Dziecka przy ulicy Rajskiej, które odbywają się dwa razy w roku.

08/05/2016

RZUCAMY WYZWANIA

Przy okazji 15 rocznicy działalności Naszego Partnera w Krakowie i 85 rocznicy istnienia, zebraliśmy 30 tyś zł dla Fundacji Radia ZET na ratowanie życia małego chłopca.

22/11/2014

ORGANIZUJEMY

Z Naszymi Partnerami realizowaliśmy Wielką Aukcję Charytatywną Zegarków, która odbyła się w Teatrze Słowackiego i zakończyła się olbrzymim sukcesem.

“Posiadanie jakiegokolwiek dobra nie daje radości, jeżeli nie dzielimy go z drugim człowiekiem.”

Seneka