Home Staging

od kreacji do realizacji

Jak to
robimy


Szybka i efektywna metoda na zainteresowanie potencjalnych nabywców Twoją nieruchomością przy zaangażowaniu minimum środków finansowych. Oferujemy Państwu kompleksowe przygotowanie nieruchomości na sprzedaż lub wynajem, począwszy od projektu zmian aż do ich realizacji.
1
Home Staging jest to profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży przy wykorzystaniu aktualnych trendów i skutecznych technik aranżacji wnętrz. Jednak usługa ta nie jest typową architekturą wnętrz, ponieważ jest przede wszystkim tania, szybka i w szczególności sprecyzowana na sprzedaż lub wynajem. Najpierw ocena czystości i kolorystyki ścian. Jeśli ściany są brudne, a kolorystyka zbyt krzykliwa lub charakterystyczna, może to odstraszać klientów. Gruntowne porządki: pozbycie się niektórych mebli, gadżetów, które przez lata kolekcjonowaliśmy, a które przytłaczają półki i ściany, naprawa od lat zepsutego włącznika lub klamki.
2
Po odświeżeniu domu należy przearanżować przestrzeń tak aby pokazać, że nawet na małej powierzchni, każda funkcja jest zachowana (spanie, biuro, pokój dla dzieci, jadalnia itp.) i zostaje jeszcze trochę miejsca, aby wpuścić do wnętrza dodatkowych kilka osób. Odpowiednia dekoracja nieruchomości powinna nadać wnętrzom spójny koloryt i uniwersalny styl. Takie zmiany będą miały ogromny wpływ na sposób postrzegania Twojego domu przez potencjalnych nabywców.

parametry

Każdy element marketingowej układanki musi być spójny. Kupując nieruchomość nie kupujemy tylko czterech ścian, a sucha kalkulacja stosunku metrów do ceny nie odgrywa wcale kluczowej roli.
cechy

Od klimatu jaki stworzymy już przy pierwszym kontakcie z nieruchomością, a więc styczności klienta z ofertą zależy czy klient będzie chciał pozostać z nami na dłużej i przyjrzeć się dokładnie temu co mamy do zaoferowania
zalety

Odpowiedni wizerunek niekoniecznie zgodny z najnowszymi trendami lecz dopasowany do grupy docelowej jest jednym z czynników, które mogą pozytywnie wpłynąć na szybką sprzedaż nieruchomości.

“Kiedy spotykasz pokrewną duszę, to tak jakbyś wszedł do domu, w którym już kiedyś byłeś – rozpoznajesz meble, obrazy na ścianach, książki na półkach, zawartość szuflad: znalazłbyś tam drogę nawet po ciemku.”

Jandy Nelson